Motoryzacja

NAJEM sposobem na nowe auto do firmy

NAJEM sposobem na nowe auto do firmy

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zakup nowego samochodu. Na taki stan rzeczy wpływają atrakcyjne formy finansowania oferowane przez producentów samochodów. Dawniej posiadanie nowego auta kojarzyło się z koniecznością wydania jednorazowo dużej ilości gotówki. Dziś wystarczy regularny dochód na określonym poziomie, aby móc pozwolić sobie na użytkowanie nowego samochodu. Wśród najpopularniejszych form finansowania możemy wyróżnić leasing oraz kredyt samochodowy. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest również wynajem długoterminowy samochodu, który nie stanowi co prawda formy finansowania, ale okazuje się doskonałą szansą na korzystanie z nowego auta za niewielką cenę. Takie rozwiązanie cieszy się szczególnie dużym uznaniem w firmach, które zapewniają swoim pracownikom auta służbowe. Czym charakteryzują się wyżej wymienione formy finansowania oraz na czym polega wynajem długoterminowy samochodu? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym artykule.

Leasing, kredyt oraz wynajem długoterminowy

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się NAJEM długoterminowy, który umożliwia korzystanie z nowego auta za naprawdę niewielką cenę – więcej na https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/najem-dla-firm.html . NAJEM długoterminowy polega na wypożyczeniu samochodu na dłuższy czas, określony w umowie, w zamian za comiesięczną opłatę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie zmieniają samochody oraz cenią sobie wygodę. NAJEM długoterminowy jest również doskonałym sposobem na zgromadzenie floty samochodowej w firmie. W cenie miesięcznej opłaty mamy bowiem do dyspozycji samochód, wszelkie działania serwisowe, a także ubezpieczenie OC i AC. Po naszej stronie są jedynie koszty paliwa. NAJEM długoterminowy to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie pokonują zbyt dużej ilości kilometrów w ciągu miesiąca oraz chcą użytkować nowy samochód za stosunkowo niewielką cenę. Duża ilość udogodnień zawartych w cenie najmu sprawia, że jest to również najlepsze rozwiązanie dla firm – więcej na https://www.seat.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/najem-dla-firmy . Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również leasing oraz kredyt samochodowy. Oba rozwiązania są do siebie dość podobne, z tą różnicą, że w przypadku, gdy zdecydujemy się na wzięcie kredytu samochodowego, stajemy się prawnymi właścicielami pojazdu i możemy nim swobodnie dysponować. Leasing natomiast uprawnia nas wyłącznie do użytkowania pojazdu w sposób określony w umowie. Obie formy finansowania są dość elastyczne, co oznacza, że koszt miesięcznej raty można swobodnie dostosować. Na wysokość miesięcznej raty wpływa bowiem przede wszystkim długość okresu finansowania oraz wkład własny.

NAJEM długoterminowy marki premium

Cupra to bardzo popularna w ostatnim czasie marka, która posiada w swojej ofercie takie modele jak, np. Ateca czy Formentor. Są to SUV-y o wyjątkowym, sportowym charakterze, które zachwycą każdego fana nowoczesnej motoryzacji. Nie każdy może zdawać sobie sprawę z tego, że Cupra to tak naprawdę marka premium innej, bardzo znanej marki, którą jest Seat. Obie wyżej wymienione marki oferują swoim klientom bardzo atrakcyjne formy finansowania, takie jak, np. wspomniany wcześniej leasing czy kredyt samochodowy. Zarówno Seat, jak i jego marka premium, oferują również wynajem długoterminowy samochodu, co jest doskonałą okazją na to, by przetestować nowe auto przez dłuższy okres, za naprawdę niewielką cenę. Warto zapoznać się z ofertą wymienionych wyżej producentów, jeśli zastanawiamy się nad zakupem lub wynajmem nowego samochodu.

Udostępnij